YOURCAR PL SP SP Z O O


Katowicka 53

41-400 Mysłowice

Numer telefonu: 660 919 555

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.yourcar.pl/wypozyczalnia-aut-chrzanow.html


Szczegóły Sprawdź tutaj

Na terenie Chrzanowa ulokowana jest wypożyczalnia samochodów, dzięki której każdy turysta przyjeżdżający w te piękne strony będzie mógł bez problemu realizować wszystkie swoje plany. Niskie ceny – najniższe stawki w regionie - zachęcają do wybrania wskazanej oferty. YourCar.pl – sprawdź tutaj, co firma przygotowała dla zainteresowanych.

 

Konkurencyjne warunki wynajmu, pełna gwarancja najwyższego komfortu oraz całkowitego bezpieczeństwa podróży – to i jeszcze więcej znajduje się w jej ofercie. Pojazdy są regularnie doglądane pod kątem stanu technicznego, serwisowane w najlepszych warsztatach. Ich wnętrza cechują się idealnym zadbaniem.

 

Wybrany pojazd klient może zarezerwować poprzez stronę internetową, używając do tego specjalnego narzędzia, a także dzwoniąc na infolinię, gdzie czekają pracownicy firmy. To prawdziwi profesjonaliści, którzy w każdym momencie z wielką chęcią udzielą odpowiednich rad w kwestii wypożyczenia najwłaściwszego pojazdu dla danej osoby. Oferta firmy jest naprawdę bogata. Warto zapoznać się z nią już dziś!


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Przejdź do wpisu >

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

Przejdź do wpisu >

Księciunio


Wawrzyńca 54a , Lubliniec

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...