MUKK Architektura Wnętrz


Czajkowskiego 13

38-400 Krosno

Numer telefonu: 13 497 12 13

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.wloskielazienki.pl/grzejniki-lazienkowe-retro


Szczegóły Grzejniki łazienkowe retro

W każdej łazience oprócz zwykłego grzejnika, czy ogrzewania podłogowego, konieczny jest grzejnik dosuszający ręczniki. W przypadku łazienek aranżowanych na styl retro, odpowiednie grzejniki łazienkowe są trudne do zdobycia. Poszukujące takich produktów osoby mogą jednak liczyć na sklep Włoskie Łazienki, który ma w ofercie ponad tysiąc modeli takich grzejników w wielu rozmiarach i wzorach.

Asortyment jest tak bogaty, że nawet najbardziej wymagający klient na pewno znajdzie odpowiedni model dopasowany do jego oczekiwań. W ofercie dostępne są grzejniki:

  • ręcznikowe,
  • żeberkowe,
  • dekoracyjne

nawiązujące stylem do lat 20 ubiegłego wieku, ale zaawansowane technologicznie. Dostępne są zarówno grzejniki o zasilaniu wodnym, elektryczny, jak i wodno-elektryczny, dzięki czemu nie będzie żadnych problemów z wyborem. Staranne wykonanie i doskonała jakość materiałów sprawiają, że grzejnik służył będzie przez długie lata. Jakość kosztuje, jednak warto wydać nieco więcej i cieszyć się urodą, a także wysoką jakością produktów. Decydując się na złożenie większego zamówienia, można liczyć na korzystny rabat.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

HYDRONEX


Trześń 4, Trześń

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...