Orzeł-Trans


Rolna 26

62-070 Dąbrowa

Numer telefonu: 607-384-323

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.orzel-trans.pl/oferta-kamien.html


Szczegóły Kamień ozdobny Poznań

Chcesz wysypać ścieżki pomiędzy krzaczkami w ogrodzie kamykami, ale nie bardzo wiesz, gdzie go nabyć? Bez względu na to, jaki kamień ozdobny chcesz kupić, w Poznaniu znajdziesz firmę, która od dawna zajmuje się sprzedażą kruszyw. Znajdziesz ją na stronie orzel-trans.pl wraz z informacjami na temat rodzaju i wielkości kamyków, aby łatwiej było Ci zdecydować, który wybrać. W ofercie dostępne są:

  • otoczaki,
  • kamienie łupane,
  • grys z granitu w kolorze szaro-rudym.

Każdy rodzaj sprzedawany jest co najmniej w dwóch frakcjach, aby klient miał wybór w zależności od zastosowania. Kamyki te świetnie nadają się do utwardzenia podłoża, wykonania podbudowy pod płyty, wykonanie drenażu czy stworzenie skalniaka.

Przedsiębiorstwo to nie tylko prowadzi sprzedaż kamienia, ale też poleca swoje usługi transportowe. Zamówiony kamień zostanie dowieziony w dogodnym dla klienta czasie samochodem firmy, która dysponuje wywrotkami o różnej pojemności i doświadczonymi kierowcami, którzy starają się sprostać oczekiwaniom klienta. Jeżeli nie wiesz, co zamówić, skontaktuj się z pracownikiem firmy, a on udzieli Ci rady.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Przejdź do wpisu >

Studio Projektowe Motiv


Jana Nagórskiego 5, Poznań

Przejdź do wpisu >

Nanostudio


27 Grudnia 11, Poznań

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...