Mandala


Etiudy Rewolucyjnej 9

02-643 Warszawa

Numer telefonu: 22 646 26 24

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://mandalarestaurants.com/


Szczegóły Restauracja indyjska w centrum warszawy | Mandala

Wyjście na obiad z rodziną czy przyjaciółmi to świetny sposób na spędzenie wolnego popołudnia lub wieczoru, dlatego też warto rozważyć skorzystanie z oferty renomowanej restauracji Mandala. Menu jest rozbudowane, zawiera autentyczne potrawy, które są przyrządzane przez doświadczonego kucharza. Pracownicy korzystają z produktów spożywczych najwyższej jakości.

Klienci mogą zamówić między innymi klasyczny kebab, oryginalne dum biryani z ryżu basmati, pikantne curry, madras, masalę i wiele innych. Ta restauracja indyjska w centrum Warszawy to doskonały wybór również dla wegetarian. W jadłospisie znajdują się pyszne dania bezmięsne i bez nabiału, więc każdy, niezależnie od preferencji, znajdzie coś dla siebie.

Aby zarezerwować stolik, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej. Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość zamówienia jedzenia na wynos poprzez aplikację różnych popularnych dostawców. Z pewnością wszyscy klienci będą zadowoleni z jakości potraw oraz profesjonalizmu obsługi.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

Fabryka Gadżetów


Kineskopowa 1 C, Piaseczno

Przejdź do wpisu >

sejf-szafanabron.pl


Nadrzeczna 14a, Wólka Kosowska

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...