KLIMATEST


Obrońców Poczty Gdańskiej 5C

52-204 Wrocław

Numer telefonu: +48713540680

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.klimatest.eu/katalog/Badania_korozyjne/_p/Komory_mgly_solnej


Szczegóły Komora solna cena

Klienci biznesowi i instytucjonalni, którzy są zainteresowani nabyciem urządzeń służących do symulacji środowiska, powinni skorzystać z oferty, jaką przedstawia na swojej stronie  firma Klimatest Trzynadlowski i Wspólnicy Sp. J. To akredytowany i działający od wielu lat na polskim rynku dostawca nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, zajmujący się zarówno dystrybucją sprzętów znanych marek, jak i sprzedażą własnych wytworów.

Realizator może zaproponować zróżnicowany asortyment, sprawdzający się w wielu dziedzinach produkcji, a także na niemal każdym etapie badań. Jednym z urządzeń dostępnym w kilku wersjach do wyboru jest komora solna. Jej cena, podobnie jak innych, dostępnych w ofercie sprzętów, jest uzależniona od rodzaju zakupionego modelu oraz jego szczegółowej specyfikacji technicznej. 

Dostawca zachęca do kontaktu indywidualnego także klientów poszukujących rzetelnego wykonawcy, który podejmie się serwisowania komory solnej lub jej naprawy, o ile zajdzie taka potrzeba. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

E-CDP


Białych Goździków 12, Wrocław

Przejdź do wpisu >

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...