KAMAR Mariusz Kalwarczyk


Chłopickiego 46

05-080 Izabelin C

Numer telefonu: 508647721

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://okiemmaluszka.pl/higiena-i-pielegnacja/kosmetyki-dla-dziecka-i-mamy/lullalove-szczotka-do-ciala-z-raczka-srednio-twarda


Szczegóły Szczotka lullalove | https://okiemmaluszka.pl

Z oferty sklepu korzystają rodzice rozglądający się za akcesoriami dziecięcymi. Wybierają oni także spośród produktów przeznaczonych dla dorosłych, takich jak szczotka Lullalove. Służy ona do szczotkowania na sucho lub mokro i sprawia, że skóra zyskuje jędrność i wygląda młodziej. Wyprodukowano ją z naturalnych materiałów, takich jak drewno, dzięki czemu jest nietoksyczna i bezpieczna w użytkowaniu. Ma też delikatne włosie, które nie podrażnia skóry i gwarantuje przyjemne doznania.

Regularne szczotkowanie jest rekomendowane osobom niezadowolonym z elastyczności swojej skóry. Czynność ta sprawia również, że balsamy lub kremy zaczynają się lepiej wchłaniać. Przedsiębiorstwo Kamar oferuje szczotki z solidną rękojeścią, które co jakiś czas warto wymieniać na nowe. Znajdują one zastosowanie podczas wykonywania masażu na mokro, przykładowo pod prysznicem. Pomagają też złuszczać martwy naskórek, poprawiają koloryt skóry, przyspieszają wydalanie toksyn i przekładają się na lepsze ukrwienie ciała.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

Fabryka Gadżetów


Kineskopowa 1 C, Piaseczno

Przejdź do wpisu >

sejf-szafanabron.pl


Nadrzeczna 14a, Wólka Kosowska

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...