WROCEK - TRAVEL


PETRAŻYCKIEGO 65B

52-434 Wrocław

Numer telefonu: 662 913 972

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.wrocektravel.pl/uslugi/wynajem-autokarow.html


Szczegóły Autokar - wynajem | www.wrocektravel.pl

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się wynajmem autokarów lub przewozem pracowników to z pewnością powinieneś przyjrzeć się ofercie Wrocek-Travel. Firma ta posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu usług, dzięki czemu zyskała już grono zadowolonych klientów. Autokary na wynajem od wrocławskiej firmy  to przede wszystkim nowoczesne i wygodne modele: 

-Autokar EOS COACH 90 L, 

-Autobus OTOKAR NAVIGO,

-Minibus Volkswagen LT 35. 

Firma stała się liderem na wrocławskim rynku, dzięki szerokiej ofercie obejmującej wynajem autokarów na wycieczki, zielone szkoły, jak i pielgrzymki czy nawet na przewóz pracowników lub gości weselnych. Zatrudnieni w firmie kierowcy posiadają nie tylko doświadczenie, ale także wszelkie niezbędne dokumenty i uprawnienia, a autokary, jakie firma wynajmuje, są systematycznie sprawdzane i posiadają niezbędne certyfikaty. Przekonaj się sam o wysokiej jakości świadczonych przez Wrocek-Travel usługach. 


Jak wynajmować autokary to tylko we Wrocek - Travel! Dysponują nowoczesną flotą, która gotowa jest na życzenie klienta przewieźć pracowników czy gości weselnych z punktu A do B.
Opublikowane przez: orene Data: 2018-10-05 13:30:24 Ocena: 3

Inne firmy niedaleko

Znajdź firmę nastawioną na sukces...