Make It Yours


Mazowiecka 25

30-019 Kraków

Numer telefonu: 502 531 569

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.wnetrza.krakow.pl/


Szczegóły Wizualizacje wnętrz

Nieważne, czy potrzebujesz projektu wnętrz biura, aparthotelu, czy też domu, nawiązując współpracę z rekomendowaną firmą, masz gwarancję, że doświadczeni projektanci i architekci biura opracują projekt, o jakim marzyłeś.

Zainteresowany? Wejdź na wnetrza.krakow.pl, gdzie obejrzysz ciekawe wizualizacje wnętrz projektantów z Krakowa, które są jedyne w swoim rodzaju.

Pracownicy rekomendowanego biura do każdego projektu podchodzą indywidualnie i z wielką pasją, przykładając szczególną wagę do detali, ponieważ ich zdaniem, to one tworzą niepowtarzalny klimat każdego wnętrza.

Zanim projektanci zajmą się przygotowaniem projektu danego wnętrza, najpierw przeprowadzają wstępny wywiad z klientem, aby poznać jego zainteresowania oraz oczekiwania odnośnie efektu końcowego. Dopiero wtedy przystępują do tworzenia projektu koncepcyjnego, który pozwala na tworzenie projektu wykonawczego.


Zmieniałam siedzibę firmy i musiałam mieć ciekawy projekt, z pomocą przyszli do mnie projektanci z firmy Make It Yours i przedstawili mi projekt, który od razu zaakceptowałam.
Opublikowane przez: Alicja Kowalczyk Data: 2019-03-25 10:42:28 Ocena: 3

Inne firmy niedaleko

SchodyModern


Strzemieszycka 109, Dąbrowa Górnicza

Przejdź do wpisu >

Plisso


Bestwińska 25, Czechowice-Dziedzice

Przejdź do wpisu >

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...