Kuferek Skarbów


Szkotnia 5

39-200 Dębica

Numer telefonu: 577 103 161

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://kuferekskarbow.pl/Szmacianki-c28


Szczegóły https://kuferekskarbow.pl/ | Lalki szmacianki przytulanki

Obecnie na rynku jest wiele zabawek dla dzieci, które nie tylko bawią, ale i uczą. Wśród tych zabawek, od wielu pokoleń, poczesne miejsce zajmują lalki szmacianki. Współczesne lalki szmacianki, to nie tylko przytulanki, ale i zabawki interaktywne. Lalki te, np. wydają dźwięki, takie jak śmiech i płacz, dzięki czemu najmłodsi uczą się nazywać i wyrażać emocje, zarówno te pozytywne, jak radość czy miłość, jak i te negatywne, jak smutek czy złość.

Jeśli są Państwo zainteresowani takimi szmacianymi lalkami, możecie je zamówić już teraz na kuferekskarbow.pl, gdzie można też zapoznać się z pełnym katalogiem lalek szmacianek, nie tylko interaktywnych, ale też takich tradycyjnych, które każdy z nas pamięta ze swojego dzieciństwa. Warto wspomnieć, że na polecanej stronie każdy rodzic znajdzie idealną przytulankę zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.






Takich laleczek szukałam! Szmacianki to już nieco zapomniane zabawki, ale mają swój urok i ja swoją córeczkę uczę zabawy właśnie takimi przytulankami.
Opublikowane przez: Marika69 Data: 2018-01-19 11:21:52 Ocena: 4.86

Inne firmy niedaleko

Znajdź firmę nastawioną na sukces...