Klimat Warszawy Łukasz Godlewski


Żywiecka 23A

02-495 Warszawa

Numer telefonu: 691-098-809

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://klimatwarszawy.pl/licencjonowany-przewodnik-po-warszawie


Szczegóły Przewodnik po Warszawie

Wybierając do stolicy, aby dowiedzieć się więcej na temat tego miasta, zawsze staje się przed wyborem, czy lepiej zrobić listę miejsc, które chciałoby się obejrzeć, czy też rozsądniejszym wyjściem byłby licencjonowany przewodnik po Warszawie, który zagwarantuje, że wycieczka będzie nie tylko owocna, ale także bardzo ciekawa. Tym przewodnikiem mogłaby być osoba, która urodziła się w Warszawie, a jej rodzina mieszka tutaj już od pokoleń i nawet w czasie okupacji nie opuściła miasta.

Wystarczy, że osoba pragnąca poznać stolicę wejdzie na stronę klimatwarszawy.pl i skontaktuję się z panem Łukaszem, rezerwując konkretny termin, a on przygotuje ciekawą wycieczkę po miejscach znanych i mniej znanych. Poza Starym Miastem, Traktem Królewskim może zabrać turystów w tajemnicze zakątki Pragi, Ochoty, Żoliborza czy Mokotowa, gdzie znajduje się wiele przykładów zabudowy przedwojennej. Po co zatem tracić czas na chaotyczne zwiedzanie, skoro i tak nie pozna się niektórych miejsc, lepiej zatem zdecydować się na przewodnika, który nie tylko pokaże wiele miejsc, ale także opowie o każdym zakątku stolicy.

 


Przewodnik po Warszawie z tej firmy jest bardzo profesjonalny i potrafi zachęcić do słuchania o historii naszej stolicy.
Opublikowane przez: Stefan Kowalski Data: 2019-04-18 09:15:16 Ocena: 3

Inne firmy niedaleko

Fabryka Gadżetów


Skoroszewska 1 B, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Splendear.com


Osmańska 5, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...