FORMEDIS Sp. z.o.o. sp.k.


28 czerwca 1956 roku 406

61-441 Poznań

Numer telefonu: 61 673 53 59

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://formedis.pl/


Szczegóły Biznes medyczny

W Polsce powstaje coraz więcej niepublicznych placówek, świadczących najróżniejsze usługi medyczne. Wszyscy właściciele takich placówek powinni pamiętać, że biznes medyczny jest dość specyficzny. Nie może być nastawiony stricte na zysk, ale powinien być rentowny i przede wszystkim mieć na uwadze komfort i bezpieczeństwo pacjentów, o czym przypomina Formedis, firma, która od lat doradza różnym podmiotom, działającym na rynku usług medycznych.

Z oferty doradztwa biznesowego bardzo chętnie korzystają nie tylko placówki medyczne, ale też inwestorzy i deweloperzy, oddający budynki z przeznaczeniem na placówki medyczne.

Dla tych, którzy chcą zainwestować w nowy biznes medyczny, Formedis oferuje opracowanie biznesplanu czy studium opłacalności inwestycji, zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji dostosowawczych, łącznie z ich finansowaniem. Spłata inwestycji może być rozłożona nawet na 20 lat.


Doradztwo dla biznesu medycznego, które świadczy nam Formedis, to realne wsparcie w działalności. Od biznesplanu po studium opłacalności - możemy tam liczyć na profesjonalne podejście do tematu.
Opublikowane przez: ingofi Data: 2018-10-04 13:46:42 Ocena: 5

Inne firmy niedaleko

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Przejdź do wpisu >

Studio Projektowe Motiv


Jana Nagórskiego 5, Poznań

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...