Glassandmore.pl


Bruzdowa 19a

02-994 Warszawa

Numer telefonu: 222428348

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://beluglass.pl/balustrady-szklane/


Szczegóły Szklana barierka

Lubisz nowoczesne rozwiązania i chciałbyś zastosować niektóre w swoim domu, dlatego decydujesz się na szkło zamiast balustrady drewnianej czy metalowej i poszukujesz dobrego wykonawcy? Zajrzyj na stronę beluglass.pl, gdzie znajdziesz przedsiębiorstwo z Warszawy zajmujące się projektowaniem i wykonawstwem najróżniejszych elementów wykończenia wnętrz ze szkła. Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię samonośna szklana barierka, czy wolisz typową balustradę ze słupkami, firma ta wykona dla Ciebie dokładnie to, czego sobie zażyczysz. 

Samonośne balustrady wykonuje się z podwójnej tafli niezwykle odpornego na uszkodzenia szkła hartowanego zalaminowanej przy pomocy folii w środku. Mocuje się je za pomocą specjalnego profilu do sufitu lub ściany albo mocowaniami punktowymi, tak zwanymi rotulami do schodów. Barierka może być wykonana ze szkła:

  • przeźroczystego,
  • piaskowanego,
  • z dowolną grafiką,

zatem każdy zleceniodawca z pewnością wybierze odpowiednią dla siebie opcję. W razie kłopotu z wyborem rodzaju szkła, mocowań, czy wyglądu balustrady, zawsze można liczyć na pomoc specjalistów z firmy z linku.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy niedaleko

Fabryka Gadżetów


Skoroszewska 1 B, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Splendear.com


Osmańska 5, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Znajdź firmę nastawioną na sukces...